tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Sprawdź dostępność naszych usług – Coworking Poznań!!!

Sprawdź dostępność naszych usług

Jeśli chcesz zamówić salę na konferencję lub spotkanie coachingowe z wyprzedzeniem zadzwoń do nas i ustal szczegóły. Prezentujemy kalendarz online tak, aby wszyscy mogli zaplanować swój harmonogram z wyprzedzeniem. Możesz zsynchronizować nasz kalendarz wraz ze swoim tak, aby być na bieżąco.

Sale

Posiadamy 4 sale dostępne w różnych konfiguracjach. Ze spokojem wykorzystaliśmy je już dla szerokiej gamy usług. Jeśli planujesz organizację:

 

 

Clockwork Coworking Poznań jest doskonałą lokalizacją dla ciebie. To co nas wyróżnia od innych firm działających na terenie Poznania to dostęp do solidnej infrastruktury przeznaczonej dla biznesu. Dobrze wyposażona kuchnia, sprzęt multimedialny oraz infrastruktura teleinformatyczna (symetryczny światłowód) stanowią o wyjątkowości naszej oferty. Pamiętaj posiadamy także usługę „Wirtualne Biuro Poznań”.

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat usługi Coworking lub Wirtualne Biuro to zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Sprawdź dostępność naszych usług online i zaplanuj swój harmonogram biznesowy. Wszelkie informacje znajdziesz tutaj. KONTAKT

Kontakt

Zamów ONLINE – Wirtualne Biuro Umowa Roczna – 2 miesiące gratis

Zamów ONLINE – Wirtualne Biuro Umowa Miesięczna

Oferta – Coworking

Oferta – Sala konferencyjna