tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Galeria

Galeria naszych wnętrz – Coworking Poznań

Clockwork Wirtualne Biuro Poznań oferuje ciepłe i schludne sale zarówno do pracy codziennej jak i organizacji konferencji. W galerii widzimy zdjęcia wykonane przez jednego z „Clockworkowiczów” – Piotra Bedlińskiego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego sprzętu, infrastruktury oraz budynków SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Clockwork posiada liczbę sal pozwalających na organizację konferencji oraz zajęć coachingowych. 3 duże sale mogą zostać przez was wykorzystane do prowadzenia szkoleń, coachingu, konferencji oraz zebrań. Jeśli jesteś w trakcie rozwijania firmy, ale perspektywa perspektywa podpisania długoterminowej umowy jest dla ciebie wątpliwa – Clockwork umożliwia ci wynajem biurka na elastycznych zasadach.

Wraz z rozwojem twojej firmy i zatrudnianiem kolejnych pracowników wzrasta twoje zapotrzebowanie na przestrzeń. Jesteśmy elastyczni i umożliwiamy różne sposoby wynajmowania miejsca w Clockwork. Możesz wynająć dla swojego pracownika biurko na czas, stałe miejsce przy biurku na cały miesiąc lub pomieszczenie wyłącznie dla ciebie i twojej firmy.

Na zdjęciach w galerii widać pomieszczenia wykorzystywane przez indywidualne firmy lub freelancerów. Z naszych usług korzystali coache dla prowadzenia swoich szkoleń oraz psychologowie potrzebujący spokojnego miejsca dla spotkań ze swoimi klientami.

Posiadamy świetnie wyposażoną kuchnię, gdzie w trakcie przerwy istnieje możliwość nawiązania koleżeńskich kontaktów z innymi Clockworkowiczami oraz przygotowanie posiłków. Nasza kuchnia jest w pełni wyposażona. Lodówka, mikrofala, piekarnik, zmywarka, automat z wodą oraz liczne skrytki pozwalające ci na przechowywanie jedzenia na później, a całość opatrzona pięknym zestawem sztućców oraz naczyń.

Biuro posiada własną recepcję gdzie na bieżąco odbieramy całą przychodzącą korespondencję oraz aktywnie odbieramy korespondencję znajdującą się w przypisanej nam placówce pocztowej. Daje ci to pełną gwarancję tego, że wszystkie dokumenty zostaną odebrane.

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęcia w naszej galerii przyjdź do nas na miejsce i przekonaj się sam. Większość z clockworkowiczów miała okazję pracować w innych biurach coworkingowych w Poznaniu i zdecydowała się jednak pozostać u nas. Każda z firm, która rozpoczęła z nami współpracę rozwinęła się i powiększyła swoją kadrę. Niestety musieliśmy się już pożegnać z paroma firmami, dla których nasze biuro okazało się być już za małe.

Kontakt

Produkt:Cena Netto:
Wirtualne Biuro Poznań – Adres – opłata miesięczna65 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres – opłata roczna660 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres+ – opłata miesięczna119 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres+ – opłata roczna1188 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Lite – opłata miesięczna179 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Lite – opłata roczna1740 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Enterprise – opłata miesięczna299 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Enterprise – opłata roczna2868 zł
Coworking – FirmaSTART – 129 zł129 zł
Coworking – CopyWriter – 259 zł259 zł
Coworking – Freelance – 379 zł379 zł
Coworking – Coworker – 499 zł499 zł
Coworking – Permanent Desk– 629 zł629 zł
Sala Konferencyjna – Clockwork Słowackiego 55/1-