tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Adres rejestracyjny Kraków

3 września 2019 - BLOG - Biuro Coworkingowe, BLOG - Spółki, BLOG - Wirtualne Biuro
Adres rejestracyjny Kraków

Adres rejestracyjny Kraków to usługa oferowana przez naszego partnera w Krakowie – Wirtualne biuro Kraków. Dzięki tej usłudze macie możliwość zarejestrowania swojej firmy pod wskazanym adresem. Niezależnie czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza czy spółka prawa handlowego. W dzisiejszym wpisie omówimy wam jak funkcjonuje adres rejestracyjny. Jeśli chcecie natychmiast zapoznać się z ofertą naszego partnera w Krakowie polecamy wam odwiedzić ich stronę – Wirtualny Adres Rejestracyjny Kraków.

Rejestrastracja firmy w Krakowie

WIelu z was dopiero rozpoczyna swoją przygodę z biznesem i zastanawia się jak to jest możliwe, że można zarejestrować firmę w innym mieście. Otóż wirtualne biura są na polskim rynku czymś stosunkowo nowym. Legalność wirtualnych biur została potwierdzona dopiero niedawno. Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego potwierdził  to w swoim wyroku II FSK 3549/13 z 5 sierpnia 2014 roku. W przypadku podpisania umowy udostępniającej nam adres rejestracyjny z wirtualnym biurem mamy możliwość zarejestrowania się na tej podstawie w CEIDG lub dokonać wpisu podmiotu w KRS. Polecamy przeczytać więcej na temat rejestru KRS tutaj – Co to jest KRS i jak z niego korzystać?

Cena adresu rejestracyjnego w Krakowie

Tak samo ja w naszym przypadku ceny znajdujące się w ofercie naszego partnera są do takie same lub zbliżone. Wynika to ze strategii jaką przyjęliśmy w zakresie współpracy z naszymi partnerami. Mamy na celu unifikację wszystkiego w jednym miejscu. Dzięki temu przechodząc od jednego partnera do drugiego macie pewność, że ceny jakie są wam oferowane będą identyczne. W wyniku tego postanowiliśmy też oferować podobny zestaw usług.

Zakresu usług wirtualne biuro Kraków

Usługi dostępne w Wirtualne Biuro Kraków są relatywnie podobne do tych które oferujemy w naszym coworkingu. Mamy możliwość zaoferowania wam usługi wirtualnego biura, coworkingu, księgowości, wynajmu sal, wynajmu biura oraz sprzedaży spółki. Trzonem naszych usług biurowych jest połączenie coworkingu i wirtualnego biura. Dzięki temu macie możliwość uzyskać dostęp do elastycznej usługi, która będzie się skalować równocześnie z waszym biznesem. Poniżej znajdziecie zestawienie usług dostępnych w Wirtualne Biuro Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *