tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Jak przygotować cennik?

26 czerwca 2019 - BLOG - Biuro Coworkingowe, BLOG - Wirtualne Biuro

W jaki sposób przygotować cennik usługi Wirtualne Biuro?

Długi czas zastanawialiśmy się jak ma przygotować cennik wirtualnego biura. Wszyscy nasi klienci dzwonią do nas z pytaniami i starają się jak najszybciej uzyskać odpowiedź. Po pierwsze zazwyczaj interesują się ceną usługi, a w następnej kolejności co zawiera się w tej usłudze. Jeśli wirtualne biuro posiada bardzo zróżnicowaną ofertę jeśli chodzi o adres rejestracyjny oraz adres korespondencyjny to może się okazać. że będzie bardzo trudno podsumować całość oferty w prostym cenniku.

Zanim przygotujesz cennik

Z takimi problemami usiedliśmy w naszym skromnym gronie i zaczęliśmy dywagować co zrobić?
Potrzebowaliśmy przygotować poukładać sobie w głowie jak ma wyglądać cennik dla naszego wirtualnego biura. Jeśli mamy opisać doskonały cennik w punktach to jest on:

To bardzo dużo punktów jak na jeden prosty dokument. Pamiętajcie że mówimy tutaj tylko o usłudze “Wirtualne Biuro Poznań”. Jest to usługa, która odbywa się przez większość czasu całkowicie zdalnie. Jeśli w cenniku znajdzie się zbyt dużo informacji lub z jakiegoś powodu będzie on nieczytelny stracimy klientów.

Przygotowanie cennika

Postanowiliśmy więc przygotować wstępną wersję naszego cennika dla usługi wirtualne biuro. Pierwsze koty za płoty…. i jesteśmy przekonani, że udało się nam to całkiem dobrze. Postaramy się przygotować 3 wersje naszego cennika:

Nasz cennik został urozmaicony o dobrze przygotowaną wersję wizualną zgodną z kolorami jakie znajdują się na naszej stronie oraz logo z którego korzystamy. Dodaliśmy także kod QR tak, aby ktoś kto uzyska wersję pdf mógł zeskanować go i uzyskać więcej informacji. Jest to bardzo ważne ponieważ buduje profesjonalny obraz firmy.

Do przygotowania cennika wykorzystaliśmy program google docs. Pozwala on na łatwą edycję dokumentów w sieci i umożliwia na renderowanie ich w różnych postaciach. Dzięki temu poprawisz sposób udostępniania twojego cennika. Można go zagnieździć na stronie www, udostępnić jako publiczny link lub wygenerować w formacie pdf. Poniżej przedstawiamy jak wyglądają efekty naszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *