tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Czyste spółki – Rejestracja spółek

7 lutego 2019 - BLOG - Spółki

Czyste spółki – Rejestracja spółek

Rejestracja spółki z o.o.

Proces szybkiej rejestracji spółki z o.o. odbywa się przy pomocy formularza S24 pozwalającego zarejestrować spółkę w ciągu 24 godzin.

 

Czas realizacji usługi:

Rejestracja spółki z o.o. przy pomocy formularza S24 odbywa się w ciągu 24 godzin od momentu złożenia go do systemu. Informacja zwrotna o rozpatrzeniu wniosku jest dostępna często szybciej.

 

Miejsce usługi:

Usługa przez nas świadczona może zostać dokonana zdalnie. Niezależnie od miejsca waszego zamieszkania całość transakcji może zostać dokonana przez telefon i przelew bankowy.

 

Procedura tradycyjnej rejestracji spółki z o.o.:

 

Procedura rejestracji spółki z o.o. przy pomocy formularza S24:

 

Nasi partnerzy:

Jak wiecie współpracujemy z szeregiem portali informacyjnych gdzie znajdziecie duża ilość informacji na temat tego w jaki sposób rozpocząć biznes. Jednymi z tych sposobów jest zakup gotowych spółek. Oto strony, z którymi współpracujemy:

www.gotowespolki.net

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.biuro247.pl

 

Zachęcamy was też do lektury innych artykułów z tej serii. Bardzo nam zależy na promocji wiedzy na ten temat w celu popularyzacji usług gotowych spółek. W naszej opinii jest to jedna z najlepszych metod szybkiego rozpoczecia biznesu. Oczywiście są to tylko artykuły z tej serii. Posiadamy cały dział na którym mozecie przeczytać więcej informacji na temat handlu spółkami prawa handlowego:

Lista Artykułów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *