tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Czyste Spółki – Gotowe Spółki

7 lutego 2019 - BLOG - Spółki

Czyste Spółki – Gotowe Spółki

Kupno Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Clockwork - Czyste spółki - gotowe spółkiGotowe spółki z o.o. to podmioty, których nabycie może zostać zakończone w ciągu 24 godzin. Są to podmioty które już są zarejestrowane i posiadają odpowiednią dokumentację potrzebną do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nasi klienci mają gwarancję że podmiot zakupiony u nas jest pozbawiony zobowiązań lub wad prawnych. Dajemy także gwarancję że taki podmiot nie posiada aktywów, pracowników lub zobowiązań w stosunku do kontrahentów.

 

Czas sprzedaży:

Gotowa spółka z o.o. może zostać zakupiona już w ciągu 24 godzin jeśli klient jest zdecydowany i posiada odpowiednią dokumentację.

 

Miejsce transakcji i jej techniczne aspekty:

Spółka jest zakupywana w Poznaniu. W przypadku kiedy klient jest bardzo zdeterminowany mamy możliwość dokonania transakcji w innym mieście. Konieczne jest w tym przypadku wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie w celu umówienia spotkania z notariuszem.

 

Parametry spółek znajdujących się w ofercie:

 

W przypadku zakupu spółki jesteśmy w stanie wykonać w ramach ceny zakupu odpowiednich rejestracji takich jak VAT-R, VAT EU etc.

 

Przypominamy wam także o innych artykułach z tej serii:

Lista Artykułów:

 

A także nakłaniamy do odziedzin stron naszych partnerów:

www.gotowespolki.net

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.biuro247.pl

Znajdziecie tutaj bardzo dużo ciekawych informacji na temat coworkingu, sprzedaży spółek a także wirtualnych biur i księgowości. Wszystko podane w przystepny sposób tak aby umożliwiać wam szybka orientacje w tym co się obecnie dzieje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *