tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Gotowe spółki pod kredyt

21 stycznia 2019 - BLOG - Spółki

Gotowe spółki pod kredyt

Gotowe spółki pod kredyt na stronie www.gotowespolki.org – absolutny hit. Z dnia na dzień duża liczba firm zgłasza się do nas w celu uzyskania dostępu do podmiotów gospodarczych posiadających historię finansową. Historia finansowa lub historia kredytowa pozwalają na wykazanie przed bankiem zdolności kredytowej. W przypadku nowych firm jest to jedna z najlepszych metod pozyskiwania kapitału na rozwój firmy. Wiele nowych firm, które rozpoczęły z nami współpracę postanowiło skorzystać z tej metody na pozyskanie kapitału. Nie chodzi tutaj tylko o kredyty, są to także umow leasingowe, wynajem długoterminowy oraz wiele innych. Za każdym razem brane pod uwagę są możliwości finansowania przyszłej spłaty zobowiązań.

Leasing i pożyczki

Clockwork - gotowe spółki pod kredytLeasing jest jedną z najtańszych i najbardziej elastycznych metod budowy zaplecza aktywów potrzebnych do prowadzenia biznesu. W leasing można brać dosłownie każdy rodzaj aktywów począwszy od samochodów na flotę zaopatrzeniową a skończywszy na ciężkich maszynach budowlanych. Ciężkie maszyny budowlane pozwalają na realizację zleceń o zdecydowanie większej marży, na które często nie potrafią się zdecydować inne firmy. Powodem jest zazwyczaj brak środków finansowych pozwalających na realizację zamówienia lub zabezpieczenia jego realizacji. Duże projekty budowlane, energetyczne wykonywane przy pomocy sprzętu tego typu są dostępne tylko dla dużych firm. Leasing rozwiązuje tego typu sprawy i pozwala na konkurencję większej ilości firm.

Dokumentacja

Wszystkie spółki z jakimi mieliśmy do tej pory styczność posiadały odpowiednio udokumentowane obroty na rachunkach bankowych oraz bilans oraz rachunek zysków i strat. Te dokumenty są bardzo ważne z perspektywy banku w celu uzyskania pozytywnej decyzji dotyczącej kredytu, pożyczki lub leasingu. Nasze doświadczenie pomoże wam w dokładnej wycenie tego typu podmiotów oraz dobór jego deklaracji PKD pod wasze możliwości kredytowe.

 

Kontakt

W celu uzyskania pierwotnych informacji skontaktujcie się z nami a my przekażemy bezpośrednio informację do naszych partnerów. Upraszcza to całość procedury oraz umożliwia wam na wstępne pozyskanie informacji na ten temat. Chcemy wam pomóc i postaramy się uzyskać informacje, które są wymagane przez wasz bank w celu uzyskania pozytywnej decyzji. KONTAKT

Inne artykuły

Koniecznie zerknijcie na nasze inne artykuły:

Gotowe spółki Warszawa

Gotowe spółki Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *