tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

URODZINY CLOCKWORK – to już 2 lata

27 sierpnia 2018 - Aktualności, BLOG - Biuro Coworkingowe

Urodziny – to już 2 lata

Drugie urodziny to coś wspaniałego. Mijają dwa lata od kiedy jesteśmy na rynku. Bardzo nam zależało, aby zbudować nową jakość usług coworkingowych w Poznaniu. Clockwork miał być czymś więcej niż biurem coworkingowym. Clockwork miał się stać społecznością. Społecznością łącząca nas nie tylko przez wspólne miejsce pracy ale także przez zainteresowania i pasje. Biorąc pod uwagę jak wielu z was zostaje z nami na zawsze myślę że nam się to udało.

Coworking Poznań - 2 urodziny

Jak to się zaczęło

Pierwotnie w naszej ofercie znajdowała się tylko usługa coworkingowe, ale bardzo szybko rozwinęliśmy ją o wirtualne biuro, wynajem sal konferencyjnych oraz wynajem biur. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu grono naszych clockworkowiczów poszerzyło się o organizację, firmy konsultingowe oraz inne podmioty biznesowe działające na terenie poznania.

Clockwork - Coworking Poznań - 2 urodziny

Co teraz?

Naszym kolejnym celem jest rozbudowanie naszej oferty o księgowość, podatki oraz zakładanie spółek. Wpisuje się to już w nasz obecny profil oparty o wirtualne biuro. Bardzo się cieszymy że jesteście z nami i stanowicie część naszego zespołu.

 

 

Urodziny

Z okazji naszych drugich urodzin postanowiliśmy zorganizować imprezę urodzinową. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z całego wydarzenia. Na imprezie wszyscy zajadali się przepysznym tortem oraz udało nam się zaśpiewać “sto lat” bez fałszowania! Znalazły się także dwie butelki szampana dla naszych koneserów! 😀

Coworking Poznań - 2 urodziny - clockwork

Oprawą audiowizualną całego eventu jak zawsze zajął się nasz fotograf Piotr. Goście schodzili się stopniowo i o godzinie drugiej po południu strzeliły korki szampana.

Co będzie z nami teraz?

Nasze urodziny traktujemy jako kamień milowy i mamy nadzieję że uda nam się przy waszej pomocy zorganizować je po raz kolejny w przyszłym roku. Cieszymy się że mamy u nas stałych bywalców, a Clockwork jest czymś więcej niż tylko miejsce gdzie można sobie “posiedzieć”. Jeśli macie jakieś fajne pomysły na temat tego co możemy jeszcze zrobić aby w naszym biurze coworkingowym wszystkim żyło się lepiej napiszcie o tym w komentarzach! Liczymy na dalszą współpracę. Wasz sukces jest naszym sukcesem!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *