tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIK



Menu

Gotowe Spółki

27 sierpnia 2018 - BLOG - Spółki

Gotowe Spółki

Gotowe spółki to doskonały sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pojawiła się nowa strona jednocząca podmioty zajmujące się sprzedażą oraz organizacją spółek. W ofercie znajdują się zarówno spółki polskie jak i zagraniczne.

Gotowe Spółki

Oferta

Oferta firmy nie ogranicza się tylko do pośrednictwa w zakresie sprzedaży ale także obsługi prawno podatkowej. Głównym celem organizacji jest umożliwienie polskim przedsiębiorcom dostępu do rynków zagranicznych oraz optymalizacji podatkowej. Gotowe spółki aktywnie poszukuje partnerów w całej polsce i na całym świecie.

Gotowe spółki - Clockwork Coworking Poznań

Wirtualne biura i księgowość

Gotowespolki.pl zajmuje się także pośrednictwem w zakresie usług wirtualnego biura. Bardzo często ma miejsce sytuacja kiedy klient kupujący spółkę jest zainteresowany także pozyskaniem adresy do prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy także nasze usługi w połączeniu z innymi elementami jakie mogą okazać się korzystne dla naszych klientów. Jak wiecie można u nas zakupić także usługi podatkowe oraz coworking.

Nasi klienci

Wielu z naszych klientów zainteresowanych jest otworzeniem działalności w Polsce i szuka na to sposobu. Jednym z lepszych rozwiązań jest założenie lub zakup spółki z o.o. Pozwala to na natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dodatkowo struktura polegająca na połączeniu spółki komandytowej razem z spółką z o.o. umożliwia ograniczenie odpowiedzialności materialnej członkóœ zarządu za zobowiązania spółki.

 

Spółki

Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć tutaj: SPÓŁKI

Na naszym blogu możecie regularnie czytać nowe artykuły na temat spółek, księgowości, podatków etc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *