tel. 790 840 670

Clockwork - Wirtualne Biuro Poznań -Coworking - Tanio

Wirtualne Biuro Poznań
CENNIKMenu

Wirtualne biuro 24

21 maja 2018 - BLOG - Wirtualne Biuro

Wirtualne biuro 24

Jeśli już decydujesz się na wynajęcie wirtualnego biura zazwyczaj szukasz takiego biura które jest dostępne przez 24 godziny na dzień. Oznacza to żę najprawdopodobniej potrzebujesz wirtualnego biura połączonego z coworkingiem.

 

Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. Jeśli wirtualne biuro będzie prowadzone przez firmę księgową lub inną działalność które nie posiada dostępu do zbędnych lokali nie będzie można tam przygotować wstępu 24 godziny na dobę.

 

Clockwork Wirtualne Biuro Poznań

Oczywiście my jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Oczywiście nikt nie odbiera poczty w nocy, ale macie możliwość pozostawienia nam poczty do wysłania lub nawet całej paczki o dowolnej godzinie jaka ci się podoba.

 

Czy to możliwe?

Tak. Czasami się śmiejemy że powinniśmy zmienić naszą nazwę z Clockwork na “Wirtualne Biuro 24” – możliwe że powinniśmy się nad tym poważnie zastanowić.

Czy prowadzisz swój biznes przez 24 godziny na dobę? Jeśli tak to wpadnij do nas. My też działamy cały czas. Na naszej wizytówce w google business widać to dokładnie. W poprzednim linku znajduje się kierunek oznaczony przez google do naszego biura.

 

Oprogramowanie

Zastanawiamy się nad korzystaniem z oprogramowania do zarządzania naszym wirtualnym biurem. Wirtualne repozytorium w którym można przechowywać pliki oraz skany korespondencji online. Będzie to dla was duże ułatwienie ponieważ w pełni będzie odpowiadało na filozofię “biura 24”. Serwer działa cały czas niezależnie od tego czy jest niedziela czy inne święto. Oznacz to dla was bardzo duże korzyści pod tym względem. Dostęp do wszystkich listów i dokumentów 24 godziny na dobę. To bardzo ułatwia pracę i przyspiesza to sposób w jaki prowadzicie swój biznes!

 

 

Przypominamy wam także o naszych poprzednich artykułach dotyczących zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem wirtualnego biura oraz jego klientów.

Produkt:Cena Netto:
Wirtualne Biuro Poznań – Adres – opłata miesięczna65 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres – opłata roczna660 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres+ – opłata miesięczna119 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Adres+ – opłata roczna1188 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Lite – opłata miesięczna179 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Lite – opłata roczna1740 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Enterprise – opłata miesięczna299 zł
Wirtualne Biuro Poznań – Enterprise – opłata roczna2868 zł
Coworking – FirmaSTART – 129 zł129 zł
Coworking – CopyWriter – 259 zł259 zł
Coworking – Freelance – 379 zł379 zł
Coworking – Coworker – 499 zł499 zł
Coworking – Permanent Desk– 629 zł629 zł
Sala Konferencyjna – Clockwork Słowackiego 55/1-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *